Klimatyzacja

Lubisz dbać o ekologię? Troszczysz się o zdrowie swoich domowników? Życie w zgodzie z naturą nie musi być trudne. Ekoklimat zadba o dobrą atmosferę i jakość powietrza Twojej rodziny. Oferujemy fachowy dobór i montaż klimatyzacji w domu, mieszkaniu, firmie oraz w każdego rodzaju budynkach przemysłowych.

Klimatyzacja do domu

W domowym zaciszu możesz czuć się przyjemnie korzystając z usług Ekoklimat. W naszej ofercie mamy czołowe rozwiązania dla Twojego mieszkania, które otrzymasz dzięki zamontowaniu systemu klimatyzacyjnego. Największą zaletą klimatyzatorów jest czyste i przyjazne powietrze, które zapewni zwiększone uczucie komfortu podczas odpoczynku, jednocześnie ochroni Twoją rodzinę przed drobnoustrojami oraz zredukuje zanieczyszczenia i bakterie. Dobrze dobrana klimatyzacja w domu lub mieszkaniu zmniejszy ilość kurzu i zapewni regulację wilgoci, dzięki czemu ochroni budynek przed powstawaniem pleśni oraz grzybów.

Zespół doradców Ekoklimat doradzi i przygotuje projekt, dobierze odpowiednie urządzenia oraz zestaw instalacyjny do klimatyzowanego pomieszczenia, który zamontują doświadczeni fachowcy z techniczną precyzją. Stawiamy na zadowolenie klientów i pełną satysfakcję, dlatego oferujemy szeroką gamę urządzeń klimatyzacyjnych o nowoczesnym designie. Dołożymy wszelkich starań, by urządzenie klimatyzacyjne odpowiednio wkomponowało się w wystrój domu lub mieszkania i nie zaburzała estetyki wnętrz.

Klimatyzacja w biurze

Jeśli jesteś właścicielem firmy, zatroszcz się o samopoczucie swoich pracowników, zainwestuj w ich lepszą wydajność i zapewnij im przyjazne miejsce pracy w pomieszczeniach z klimatyzatorami renomowanych firm, które znajdziesz w naszej ofercie. Dobierzemy jednostkę klimatyzacyjną na potrzeby biura lub zakładu, dbając o wymogi techniczne oraz szczegółowość wykonania prac.

Konserwacja klimatyzacji domowej i biurowej

Ekoklimat oferuje dezynfekcję klimatyzacji, odgrzybianie klimatyzatorów oraz serwis wraz z obsługą posprzedażową. Mając na uwadze dobro Klienta dbamy o sprawne działanie oferowanych urządzeń oraz zadowolenie z jakości usług. Zadbamy o czystość klimatyzatorów oraz zespołów nawiewnych, które zdezynfekują wykwalifikowani pracownicy przy użyciu odpowiedniego sprzętu. Metoda jest bezpieczna, nie narusza konstrukcji ścian, zapewnia pozbycie się drobnoustrojów i przykrego zapachu, zapewniając przyjemną atmosferę. Doświadczeni serwisanci zajmą się profesjonalnym przeglądem układu klimatyzacji w stałych odcinkach czasowych.

Postaw na dobrą atmosferę z Ekoklimat, skontaktuj się z naszym doradcą, który dobierze ofertę zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami i zyskaj wyższy standard życia.