Rekuperacja

Ekoklimat stawia na nowoczesne rozwiązania w zgodzie z naturą.

Jeśli jesteś na etapie projektowania lub budowania domu zgłoś się do nas! Rekuperacja to metoda stosowana w nowoczesnych i ekologicznych domach jednorodzinnych. Rekuperacja zapewni ekologiczną wymianę powietrza w Twoim domu, a także zmniejszy koszty ogrzewania dzięki zastosowaniu systemu wentylacyjnego.

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła pozwoli zminimalizować koszty ogrzewania domu, gwarantuje stały dopływ powietrza i chroni przed powstawaniem grzybów oraz pleśni na ścianach budynku. Przy  wykorzystaniu urządzeń rekuperacyjnych renomowanych producentów oraz najnowocześniejszych wymienników ciepła   możemy odzyskać do 95% ciepła z odprowadzanego na zewnątrz powietrza wywiewanego.

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła zmniejsza poziom zanieczyszczeń powietrza, oczyszcza mikroklimat wewnątrz budynku, usuwając z niego nadmiar kurzu i alergenów groźnych dla Twojej rodziny.

Ekoklimat specjalizuje się w projektowaniu i montowaniu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła w domu jednorodzinnym, mieszkaniu czy firmie. Zespół doświadczonych fachowców zajmie się rozprowadzeniem systemu kanałów nawiewno-wywiewnych, a także zainstalowaniem  rekuperatorów znanych producentów. Gwarantujemy jakość urządzeń, zapewniając serwis i opiekę posprzedażną.

Odpowiada Ci ekologiczne rozwiązanie dla Twojego domu? Zgłoś się do doradcy Ekoklimat i zadbaj o środowisko już dziś!