Wentylacja

Ekoklimat zajmuje się projektowaniem i montażem wentylacji w domu, lokalu handlowym oraz w obiektach przemysłowych. Odpowiednio dobrana wentylacja zapewnia dopływ świeżego powietrza do budynku przy jednoczesnym usuwaniu zanieczyszczeń na zewnątrz.

Zadbaj o jakość powietrza razem z Ekoklimat!

Możesz mieć wpływ na zmniejszenie drobnoustrojów i alergenów, pozbycie się nieprzyjemnych zapachów dobiegających z kuchni czy łazienki. Dzięki odpowiedniej wymianie powietrza ochronisz ściany budynku przed występowaniem na nich grzybów i pleśni. Zmniejsz ilość pyłów w hali produkcyjnej czy innym obiekcie przemysłowym i zatroszcz się o lepszy mikroklimat powietrza oraz brak uczucia zmęczenia swoich pracowników w miejscu zatrudnienia.

Zespół projektantów Ekoklimat z fachową pomocą dobierze odpowiedni system wentylacyjny we wskazanym pomieszczeniu. Współpracujemy z indywidualnymi klientami zarówno na etapie projektowania planu zabudowy, np. domu czy hali przemysłowej lub innego lokalu użytkowego, a także przy zmianie systemu wentylacyjnego w istniejącym pomieszczeniu. Zapewniamy pełnię satysfakcji klienta przy zminimalizowaniu kosztów.

Posiadamy doświadczenie w wykorzystywaniu nowoczesnego sytemu wentylacji, jakim jest wentylacja mechaniczna. Dzięki temu zastosowaniu cyrkulacja powietrza nie jest uzależniona od warunków atmosferycznych i temperatury powietrza, a system regulacji powietrza zachodzi w sposób ekologiczny. Odpowiadamy za projektowanie i montaż wentylacji w domu oraz innych obiektach użytkowych.

Naszą firmę Ekoklimat wyróżnia wykorzystywanie kanałów oraz kształtek wentylacyjnych własnej produkcji, dzięki czemu jesteśmy atrakcyjni cenowo w porównaniu do naszych konkurentów. Ponadto współpracujemy z markami oferującymi sprzęt wysokiej jakości. Dbamy o dobro klienta oferując opiekę serwisową oraz posprzedażną naszych urządzeń i wentylacyjnych systemów kanałowych.

Czyszczenie kanałów wentylacyjnych

Sprawność wentylacji uzależniona jest od jej odpowiedniej konserwacji. Ekoklimat oferuje czyszczenie kanałów wentylacyjnych w domu, biurze oraz obiekcie przemysłowym. Współpracując z Klientem dbamy o jakość powietrza w jego domu, ponieważ odpowiednio funkcjonująca wentylacja niweluje nieprzyjemnie zapachy, pomaga w pozbyciu się nadmiaru drobnoustrojów oraz chroni budynek przed wilgocią.

Doświadczeni specjaliści zajmą się czyszczeniem kanałów wentylacyjnych. Metoda przez nas stosowana jest bezinwazyjna i bezpieczna, a konserwacja przebiega sprawnie i bez zbędnych zanieczyszczeń. Gwarantujemy czasowość oraz stałość przeglądów urządzeń i sieci kanałów wentylacyjnych. Skontaktuj się z serwisantem Ekoklimat i zadbaj o dobrą atmosferę Twojego środowiska już dziś!